سرویس مرکز تماس ویدئویی

سرویس مرکز تماس ویدئویی

موثرترین نوع ارتباط با مشتریان

سرویس مرکز تماس ویدئویی

سرویس مرکز تماس ویدئویی شوکا، با دسترسی آسان از طریق وب‌سایت، کیوسک و VTM، امکان ارتباط ویدئویی و پاسخگویی به درخواست‌های انبوه مشتریان سازمان یا کسب‌وکار شمارا فراهم کرده است. در این مرکز تماس، مشتریان شما می‌توانند به ترتیب زمان درخواست و حضور در صف انتظار، به‌نوبت پاسخ درخواست‌هایشان را به‌صورت ویدئویی از اپراتورهای سازمان شما دریافت کنند.

سرویس مرکز تماس ویدئویی

مرکز تماس ویدئویی شوکا، باقابلیت ارتباط ویدئویی میان مخاطبان و مشتریان با سازمان یا کسب‌وکار شما، فرصت تجربه ارتباطی مؤثرتر از سایر روش‌های ارتباطی (تماس ویدئویی)، میان مشتریان و سازمان شمارا فراهم می‌کند. عدم الزام به حضور اپراتورها در محل سازمان که از مزایای دیگر این سرویس است، می‌تواند علاوه برافزایش دامنه ساعات پاسخگویی مرکز تماس، بار سنگین راه‌اندازی مرکز تماس فیزیکی را از دوشتان بردارد.

همچنین به‌واسطه قدرت گرفتن این سرویس از ابر شوکا، مشتریان شما به‌راحتی و با دریافت رایگان نرم‌افزار شوکا (برای رایانه و تلفن همراه) ارتباط خود را با مرکز تماس شما برقرار کنند.

از این سرویس می‌توان برای خدمات نوینی ازجمله: بانکداری الکترونیکی، پزشکی از راه دور، مشاوره از راه دور و حتی پشتیبانی مشترکین یا مشتریان و … استفاده نمود.

ویژگی های سرویس مرکز تماس ویدئویی

  • قدرت گرفته از ابر شوکا
  • دارای صف انتظار
  • امکان مشاهده صف انتظار برای اپراتور و تماس گیرنده
  • امکان انتخاب یک تماس گیرنده توسط اپراتور برای پاسخ بدون نوبت
  • امکان نمایش بنر های تبلیغاتی
  • ایجاد حس تجربه متفاوت در مشتریان سازمان و کسب و کار شما
ویژگی های سرویس جلسات مجازی شوکا
پشتیبانی آنلاین شوکا