سرویس تماس ویدئویی داخلی

سرویس تماس ویدئویی داخلی

ارتباط موثر منطبق بر ساختار سازمان

سرویس تماس ویدئویی داخلی

سرویس تماس ویدئویی داخلی جهت سهولت ارتباطات درون‌سازمانی با اولویت به موثرترین نوع ارتباط غیرحضوری یعنی تماس ویدئویی و یا ایجاد جلسات مجازی در میان اعضای سازمان طراحی و اجراشده است؛ به این معنا که اعضای سازمان می‌توانند به‌جای مکالمات صوتی با دسترسی گسترده به یکدیگر فارغ از موقعیت مکانی، در سایه ابر شوکا از مؤثرترین نوع ارتباطات غیرحضوری (مکالمه ویدئویی) بهره بگیرند.

سرویس تماس ویدئویی داخلی

شوکا، با توجه به وجود دپارتمان‌ها و بخش‌های مختلف در هر سازمان و لزوم ایجاد سطح دسترسی و ارتباطات افراد سازمان با یکدیگر، در سرویس تماس ویدئویی داخلی، امکان گروه‌بندی برای اعضای سازمان در نظر گرفته‌ است. بنابراین کاربران سرویس تماس ویدئویی داخلی می‌توانند بدون ترک میز کار خود یک تماس ویدئویی نقطه‌به‌نقطه (P2P یا دونفره) و یا یک تماس ویدئویی گروهی با اعضای گروه خود در سازمان برقرار کنند. دیگر افراد گروهشان را حتی کیلومترها دورتر از سازمان به این تماس ویدئویی دعوت کرده، جلسه مجازی برگزار کنند، محتوا به اشتراک بگذارند و حتی جلسات را ضبط کنند. همه این‌ها به‌سادگی یک تماس، بدون تشریفات زمان‌بندی، با تفکیک و دسترسی گروه‌ها و دپارتمان‌هایی است که شما در این سرویس برای سازمان خود تعریف می‌کنید.

یکی از مزایای مهم سرویس تماس ویدئویی داخلی که به آن اشاره شد، گروه‌بندی و سطح دسترسی افراد سازمان است. هر گروه شامل یک مدیر گروه و تعدادی اعضای گروه است. لازم به ذکراست که تمامی اعضای گروه می‌توانند با یکدیگر تماس مستقیم داشته باشند و یا جلسه گروهی تشکیل دهند، اما اعضای گروه‌های مختلف امکان ارتباط ویدئویی با یکدیگر را نخواهند داشت.

ویژگی های سرویس تماس ویدئویی داخلی

  • قدرت گرفته از ابر شوکا
  • امکان تشکیل گروه های مختلف کاری برای سازمان یا کسب و کار شما
  • امکان مکالمه ویدئویی دونفره به صورت مسقیم(p2p یا نقطه به نقطه) میان اعضای گروه
  • امکان تشکیل جلسات گروهی (p2mp) میان اعضای گروه
  • امکان تعیین، اضافه و یا حذف اعضاء گروه‌ها
  • امکان اشتراک گذاری محتوا و صفحه دسکتاپ
  • امکان ضبط جلسات
  • محیط کاربری و راهنمای استفاده کاملا فارسی
ویژگی های سرویس جلسات مجازی شوکا
پشتیبانی آنلاین شوکا